Karrier

A hatékony internetes megjelenés kialakítása összetett, kihívásokkal teli, változatos feladat. Ügyfeleink hatékonyságot, találékonyságot, igényes és innovatív megoldásokat várnak tőlünk. Munkatársaink változatos és alapos szakmai tudása, nagy munkabírása és elhivatottsága biztosítja, hogy folyamatosan megfeleljünk ezeknek az elvárásoknak.

Amit elvárunk minden munkatársunktól:

  • legyen képes az önálló feladatmegoldásra
  • munkájával és önmagával szemben is legyen igényes
  • tudjon csapatban dolgozni, munkáját másokkal összhangban végezni
  • kommunikáljon megfelelően – ez a hatékony csapatmunka alapfeltétele
  • a webes trendek, web-alapú alkalmazások iránt komolyan érdeklődjön; tisztában legyen ezek használati, közösségi vonatkozásaival
  • szakirodalomhoz, háttéranyagok olvasásához szükséges angol nyelvtudással rendelkezzen (magasabb szintű nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete előnyt jelent)

Mi lehetővé tesszük számodra, hogy:

  • színvonalas környezetben, fiatal, nyitott csapatban dolgozz
  • ötleteidet mindig elmondhasd
  •  megismerd a web és a web-alapú kommunikáció legújabb trendjeit
  • tanulj, képezd magad – mert hosszú távon ez minket is minősít *
  • rugalmas feltételekkel, akár otthonról dolgozz**

* ha szakmai vagy gyakornoki tapasztalatokra van szükséged, keress meg minket e-mailben vagy telefonon, és tájékoztatunk lehetőségeidről
** amennyiben ezt munkaköröd / projekted lehetővé teszi

Esélyegyenlőség

A Weboriginal-nál nagy gondot fordítunk arra, hogy munkatársaink kiválasztásakor az önhibájukon kívül hátránnyal élők is egyenlő esélyekkel rendelkezzenek. Nem gondoljuk, hogy azokkal, akiknek különleges igényeik vannak, ne tudnánk hatékonyan együtt dolgozni.
Hisszük, hogy változatosságunk előnyt jelent számunkra, ezért elítéljük a kor, a nem, az etnikai-nemzetiségi hovatartozás, vagy akár családi háttér alapján történő diszkriminációt. Ezt a szemléletet beszállítóinktól és partnereinktől is elvárjuk.

Adataidat gondosan kezeljük

A kiválasztás során nem készíttetünk semmiféle, személyiségedet vizsgáló tesztet, nem gyűjtünk adatokat rólad nyilvános, vagy nem nyilvános forrásokból. Ha a kiválasztáshoz nem kapcsolódó adat kerülne hozzánk, azt megsemmisítjük.
A rendelkezésünkre bocsátott adataidat az Adatvédelmi Törvénynek (1992. évi LXIII. törvény), és az egyéb, vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azaz ezekhez csak a kiválasztásban érintett munkatársaink férnek hozzá. Ezért kérjük, hogy jelentkezésedben jelezd, hogy személyes adataid kezelését engedélyezed számunkra. Ha ezt nem jelzed, önéletrajzodat, elérhetőségeidet nem fogjuk tárolni későbbi megkeresés céljából.

Akiket keresünk

Webfejlesztő Webgrafikus
Keresőoptimalizáló Szövegíró, témafelelős